Cudowne krótkie eko futerko imitujące jenota w niesamowitym brązowym kolorze. Futerko jest w krótkim stylu, zapinane jest na butony, posiada kieszenie oraz podszewkę. Futerko jest ciepłe, wygodne i funkcjonalne, jest to idealna propozycja na sezon jesienno-zimowy. Największy wybór kurtek i futerek znajdziesz w sklepie ifriko.pl
| Dostępne rozmiary | Rozmiary S/M, M/L, materiał nieelastyczny |
|
Wymiary w cm |
Rozmiar S/M Rozmiar M/L |
| Skład materiału: | 100% poliester |
Produkty mierzone są na płasko bez rozciągania przy wyborze rozmiaru najlepiej porównać podane na stronie do wymiarów produktów, które mają już Panie w swojej szafie.
Modelka ma 170 cm i waży 55 kg - prezentuje rozmiar S/M
Przygotuj się na nadchodzącą zimę 2025/26 z naszym eleganckim, krótkim futerkiem, które łączy w sobie styl i komfort. To futerko to idealny wybór dla każdej kobiety, która chce wyglądać modnie, a jednocześnie czuć się ciepło i wygodnie. Nasze futerko to imitacja jenota, która zachwyca nie tylko wyglądem, ale również jakością wykonania.
Futerko jest zapinane na butony, co dodaje mu klasy i elegancji. Klasyczny brązowy kolor sprawia, że pasuje do wielu stylizacji, od codziennych po bardziej formalne. Dzięki temu jest to wszechstronny element garderoby, który z łatwością dopasujesz do swojej kolekcji ubrań.
Futerko dostępne jest w dwóch rozmiarach: S/M oraz M/L, co pozwala na idealne dopasowanie do Twojej sylwetki. Dzięki temu każda kobieta może cieszyć się komfortem i stylowym wyglądem, bez względu na rozmiar.
Jest to eko futerko, co oznacza, że wybierając je, dbasz o środowisko. Imitacja jenota to doskonała alternatywa dla naturalnych futer, która pozwala cieszyć się luksusowym wyglądem bez wyrzutów sumienia.
Zainwestuj w to piękne brązowe futerko i dodaj odrobinę luksusu do swojej zimowej garderoby. Zapewnij sobie ciepło i styl przez całą zimę z naszym wyjątkowym futerkiem.